Bieżące wiadomości

Siłownie plenerowe w Skarżysku

Spółka Celsium ufundowała dla mieszkańców Skarżyska ogólnodostępne, bezpłatne urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Trzy zestawy takich urządzeń zlokalizowane są na terenach miejskich, gdzie mieszkańcy chętnie spędzają swój wolny czas. Siłownie pod chmurką znajdują się w pobliżu popularnego placu zabaw „pajączek” niedaleko hali sportowej, przy skate parku i placu zabaw na tzw. „plantach” w okolicach ul. Zielnej oraz przy pływalni miejskiej. 

Prezes Zarządu Celsium Pan Grzegorz Reluga wyjaśnia sportowe zaangażowanie spółki: Dostarczamy energię cieplną do mieszkańców Skarżyska-Kamiennej już od 40 lat. Naszymi klientami są przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe, Spółdzielnia Mieszkaniowa, instytucje publiczne i firmy prywatne. Jednak większość mieszkańców Skarżyska korzystająca z naszych usług, nie wie o tym, gdyż rachunki za ciepło otrzymuje od spółdzielni czy od zarządcy. Dlatego właśnie postanowiliśmy pokazać się mieszkańcom i ufundować w kilku miejscach miasta siłownie pod chmurką. Mamy nadzieję, że taka forma reklamy spodoba się mieszkańcom i doda im energii. W ten sposób chcemy pomóc w integracji lokalnych społeczności i promować aktywny wypoczynek.

Ponadto spółka Celsium została sponsorem tytularnym Uczniowskiego Klubu Sportowego Celsium z siedzibą przy ul. Sezamkowej 23 w Skarżysku. Klub działa przy Zespole Szkół Publicznych Nr 1 i zaprasza wszystkie dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum chętne do aktywności sportowej.