Bieżące wiadomości

Dzień z Celsium na WIŚGiE

W środę 13 marca mieliśmy przyjemność spotkać się ze studentami i zaprezentować im możliwości pracy, staży, praktyk i rozwoju zawodowego w ciepłownictwie na „Dniu z Celsium na Wydziale Inżynierii Środowiskowej Geodezji i Energetyki Odnawialnej Politechniki Świętokrzyskiej Kielce”.

Nasze branże obejmują wiele zawodów, które działają w różnych aspektach, między innymi : elektrycy, inżynierowe, automatycy, spawacze, zaopatrzeniowcy, hydraulicy, specjaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii czy informatycy.

Zawody te stanowią tylko niewielką część różnorodności zawodów jakie kryje praca w nowoczesnym ciepłownictwie. Każdy z nich pełni ważną rolę w zapewnieniu stabilnych i efektywnych dostaw ciepła dla ludności i przemysłu. Dlatego są to zawody obiecujące, poszukiwane i rozwojowe.

Cieszymy się, że mieliśmy okazje spotkać się osobiście ze studentami bezpośrednio związanymi z naszą branżą i mamy nadzieję, że dzięki tym spotkaniom i rozmowom będziemy mogli nawiązać owocne współprace w przyszłości.

 

Galeria: