Bieżące wiadomości

Zatrzymaj ciepło na dłużej

Pamiętaj, że korzystając z usługi dostawy ciepła w kwietniu i maju, nadal temperaturę w mieszkaniu kontrolujesz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Gdy poczujesz dyskomfort z powodu zimna, możesz odkręcić dopływ ciepłej wody do kaloryfera i wpuścić ciepło do domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z zarządcą budynku i zgłosisz prośbę o niewyłączanie dostaw ciepła przez cały rok. To najprostszy przepis na ciepło w mieszkaniu w okresie przejściowym! Gdy już raz wyłączamy ciepło, ponowne uruchomienie dostaw generuje koszt – można tego uniknąć.

Ponieważ maj w tym roku nie rozpieszcza nas ładną pogodą oferujemy usługę ponownego włączenia dostaw do budynków, które nie korzystają z całorocznego ciepła systemowego bez dodatkowych kosztów. Wystarczy, że Twój zarządca poinformuje nas o chęci ogrzewania budynku przez cały rok. Poczuj ciepłą stronę życia w mieście.

 

Pamiętaj, że w przypadku całorocznego korzystania z ciepła systemowego opłaty naliczane są tylko wówczas gdy automatyka pogodowa uruchamia dostawę ciepła. Oznacza to, że w przypadku gdy temperatura nie spada poniżej określonego poziomu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.