Bieżące wiadomości

Wsparliśmy biegaczy VII Memoriału im. Krzysztofa Wolińskiego

W sobotę 10 października wsparliśmy biegaczy VII Memoriału im. Krzysztofa Wolińskiego. Mimo niskiej temperatury i ostrego wiatru można było odczuć gorący klimat imprezy, który motywował biegaczy do rywalizacji. Najcieplejsza atmosfera panowała na naszym stoisku firmowym, gdzie z gratulacjami czekaliśmy na młodych zawodników, którzy ukończyli bieg w swojej kategorii wiekowej.

Wsparliśmy ich batonikiem na wzmocnienie oraz wręczyliśmy elementy odblaskowe, które dla bezpieczeństwa posłużą podczas nocnych spacerów. Zwycięzcom z powiatu skarżyskiego, startującym w biegu głównym na 10 km wręczyliśmy bony podarunkowe do zrealizowania w sklepie sportowym.

Wyjątkowe emocje dało się odczuć wyróżniając najstarszego i najstarszą uczestniczkę biegów. Gratulujemy wytrwałości Pani Annie Edyk i Panu Ireneuszowi Płusie oraz życzymy wielu sukcesów.

Gratulujemy również naszym reprezentantom z UKS Celsium. Z każdym odcinkiem biegu z powodzeniem pokonywali rywalizujących z nimi zawodników. Z Memoriału wrócili z licznymi pucharami i stanęli na najwyższych stopniach podium.

Najstarsi uczestnicy biegu – Anna Edyk Ireneusz Płusa 

Zwycięzcy z powiatu skarżyskiego