Bieżące wiadomości

V Grójecki Bieg Uliczny

W dniu 19 września 2015 r. w Grójcu odbędzie się V Grójecki Bieg Uliczny. Celsium, tak jak w zeszłym roku bierze udział w biegu, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Wystawiamy nasze firmowe stanowisko oraz przygotowujemy nagrody dla uczestników – mieszkańców Grójca i upominki dla każdego dziecka biorącego udział w zawodach.

Aby zachęcić Grójczan do uczestnictwa w biegu głównym na 10 km, przygotowaliśmy dla najlepszych biegaczek i biegaczy talony do zrealizowania w sklepie sportowym. Wyróżnienie podczas imprezy otrzymają również najstarsza uczestniczka i najstarszy uczestnik biegów. Dzieci i młodzież, którzy ukończą bieg otrzymają od Celsium odblaskowe zawieszki, idealne do noszenia przy plecakach i tornistrach. Dodatkowo na naszym stoisku poczęstujemy dzieci energetycznym batonikiem z witaminami, a dla bardzo rozgrzanych biegaczy przewidujemy wodę na ochłodę.

Dzieci i młodzież z Uczniowskiego Klubu Sportowego Celsium godnie nas reprezentowali w zeszłym roku i przywieźli z Grójca 3 medale. Podczas V edycji biegów również zabieramy podopiecznych UKS Celsium. Mamy nadzieję na liczne uczestnictwo oraz kolejne sukcesy naszych reprezentantów.