Bieżące wiadomości

Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepszą pracę dyplomową na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach

12 czerwca 2024 mieliśmy przyjemność uczestniczenia w uroczystej gali wręczenia nagród laureatom konkursu na najlepszą pracę dyplomową na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach.
 
Wybór najlepszych prac dyplomowych oraz uhonorowanie ich autorów to wydarzenie, które budzi ogromne emocje. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wziąć w nim udział, docenić trud i zaangażowanie studentów oraz wyróżnić pracę, która wniosła szczególną wartość do swojej dziedziny naukowej. 
 
Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu na najlepszą pracę dyplomową z zakresu: „Inżynierii danych”, napisanej pod kierunkiem promotora Pana dr. inż. Dariusza Dobrowolskiego na Wydziale Zarządzania i Modelowania Komputerowego PŚK został Pan Karol Chrzanowski za pracę pt.: „Ontologia danych pomiarowych generowanych podczas procesu produkcyjnego na przykładzie sensora drgań”.
 
Praca Pana Karola Chrzanowskiego oferuje znaczące usprawnienia w zarządzaniu danymi, optymalizacji procesów oraz integracji systemów, co przekłada się na wyższe standardy jakości, efektywność operacyjną oraz docelowo daje potencjał do redukcji kosztów.
 
Ze względu na największy potencjał użycia opisanych technologii danych w naszej branży, czyli w ciepłownictwie praca została wybrana jako najlepsza ze wszystkich prac uczestniczących w konkursie.
 
Serdecznie gratulujemy Panu Karolowi oraz wszystkim absolwentom i życzymy dalszych sukcesów!!

Galeria: