Bieżące wiadomości

Odzyskujemy świąteczną energię!

Czy wiesz, że choinka w świetle prawa jest odpadem komunalnym, który powinien być odpowiednio zebrany i zutylizowany? Jeśli kupiłeś żywą choinkę i nie wiesz, co z nią zrobić po Świętach – nie martw się, Celsium – zielona energia pomoże! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Celsium proponuje wszystkim mieszkańcom Skarżyska Kamiennej, Starachowic, Drzewicy, Grójca oraz Sokółki darmowy odbiór choinek. 

Zebrane drzewka zostaną spalone w kotłach biomasowych i zamienione na ekologiczną energię wykorzystaną do ogrzewania domów mieszkańców. Dzięki recyklingowi poświątecznych drzewek zmniejszy się produkcja dwutlenku węgla w mieście, a świąteczna EKO energia wróci prosto do Ciebie!*

Jak zgłosić się do akcji?

To proste! Wejdź na Facebooka Celsium, polub nas, a w wiadomości prywatnej zostaw nam informację kiedy chciałbyś oddać choinkę i skąd mamy ją odebrać. Po zebraniu zgłoszeń ustalimy harmonogram odbiorów i poinformujemy każdego indywidualnie.

Na zgłoszenia czekamy do końca grudnia.

Akcja potrwa do końca stycznia!

Bądź EKO i wybierz Zieloną Energię z Celsium!

Naszą akcję objęli patronatem Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig, Prezydent Miasta Starachowic Marek Materek, Burmistrz Miasta Drzewicy Janusz Releszewski, Burmistrz Miasta Grójec Dariusz Gwiazda oraz Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska.

Patronat medialny: ProSkarżysko, Spotted Skarżysko, Gazeta Starachowicka, Tygodnik Starachowicki, Tygodnik Skarżyski, Starachowice-Net, Grójec24.net, Nowiny Sokólskie, isokolka.eu

*Przed oddaniem choinki należy pamiętać, aby uprzednio oczyścić choinkę z dekoracji, stojaka lub doniczki.