Bieżące wiadomości

Mieszkańcy wybierają bezpieczną ciepłą wodę

Dostawca ciepła systemowego Celsium proponuje Mieszkańcom Skarżyska program „Bezpieczna ciepła woda”. Celem programu jest poprawa bezpieczeństwa we Wspólnotach Mieszkaniowych i wielorodzinnych budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej, poprzez zastąpienie piecyków gazowych systemem centralnej ciepłej wody.

Korzyścią skorzystania z programu jest nieprzerwalna dostawa ciepłej wody, o stałej temperaturze przez cały rok, oraz eliminacja zagrożenia wybuchu gazu i pojawienia się śmiertelnego „czadu”. Przy okazji zyskuje się dodatkowe miejsce w łazience, dzięki czemu wzrasta atrakcyjność mieszkań.

Program został pozytywnie przyjęty przez Skarżyszczan. W czerwcu na bezpieczną ciepłą wodę dostarczaną z Celsium przeszli Mieszkańcy bloku przy ul. Zielnej 3. O jakość wykonanej instalacji i estetykę wykończenia łazienek zadbali pracownicy Celsium serwis. Wykwalifikowany zespół korzysta z nowoczesnych urządzeń, zapewniając Mieszkańcom szybką i fachową realizację. Można również skorzystać z dodatkowych prac instalacyjnych i remontowych firmy Celsium serwis.

Proces przechodzenia na ciepłą wodę w skarżyskich blokach trwa.  W najbliższym czasie rozpoczną się prace instalacyjne w budynku przy ulicy Zielnej 1. Dzięki temu Mieszkańcy zapewnią sobie spokojny sen, bez obaw zagrożeń dla zdrowia i życia.