Bieżące wiadomości

Konkurs plastyczny

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci starachowickich szkół podstawowych! Konkurs pn.: „Bezpieczni na starcie” o bezpiecznych i zdrowych zachowaniach w szkole organizowane jest przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Celsium Sp. zo.o., Celsium serwis Sp. z o.o. oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – Oddział w Starachowicach. 

Konkurs plastyczny pn. „Bezpieczni na starcie” wpisuje się w działania prowadzone w ramach europejskiej kampanii pn. Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie” organizowanej w latach 2016-2017 przez Europejską Agencję Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy. Głownym celem konkursu jest popularyzacja problematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia wśród uczniów szkół podstawowych oraz podnoszenie świadomości występowania zagrożeń w środowisku, w którym żyją, uczą się i bawią. 

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych z miasta Starachowice w kategoriach wiekowych:

•    uczniowie klas młodszych I – III,
•    uczniowie klas starszych IV- VI.

Prace konkursowe należy przesłać do dnia 23 maja 2016 r. na adres: Państwowe Ognisko Plastyczne, ul. Złota 6, 27-200 Starachowicez dopiskiem: KONKURS PLASTYCZNY pn.:, „Bezpieczni na starcie”.

Finał konkursu i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 3 czerwca  2016 r. podczas pikniku edukacyjnego na Placu pod Skałkami w Starachowicach.

REGULAMIN KONKURSU