Bieżące wiadomości

Konkurs fotograficzny

Serdecznie zapraszamy pasjonatów fotografiki do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pn.:„Bezpieczeństwo pracy w obiektywie”, organizowanym przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy we współpracy z Celsium Sp. zo.o., Celsium serwis Sp. z o.o. oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – Oddział w Starachowicach. Jesli lubisz fotografować, nie trać czasu…. Zrób zdjęcie osoby, miejsca lub zdarzenia związanego z bezpieczeństwem w pracy.

Celem konkursu jest popularyzacja problematyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy oraz uchwycenie obiektywem aparatu tematyki związanej ze wszystkimi aspektami pracy.  

Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadpodstawowych, studenci i młodzi pracownicy zamieszkali na terenie miasta Starachowice.

Prace należy dostarczyć do dnia 23 maja 2016 r na adres: 

Państwowe Ognisko Plastyczne,ul. Złota 6, 27-200 Starachowice

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody! Dodatkowo nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na łamach miesięcznika „Bezpieczeństwo Pracy – Nauka i Praktyka”. Rozdanie nagród laureatom odbędzie się w dniu 3 czerwca 2016 r. na pikniku edukacyjnego na Placu pod skałkami w Starachowicach.

REGULAMIN KONKURSU